Віталія Оджиковського обрали співголовою Комітету з правових питань Американської торговельної палати

18 вересня 2017

15 вересня 2017 року старшого радника  Віталія Оджиковського обрали співголовою Комітету з правових питань Американської торговельної палати.

Віталій у складі команди експертів вже вісім років консультує та представляє інтереси платників податків під час проведення податкових перевірок, вирішення судових та досудових спорів з податковими, митними та іншими органами державної влади.

Основна мета Віталія на вказаній посаді — підтримка інтересів бізнесу в процесі правової та практичної реалізації судових та супутніх реформ в Україні. Зокрема, Віталій зосередиться на супроводі практичного застосування нещодавно прийнятого Закону України «Про Конституційний Суд України» та процесуальних кодексів (що очікують прийняття) у правильному напрямку. Також вагомою частиною роботи стане розробка законодавчих пропозицій щодо очікуваних змін у регулюванні адвокатської діяльності, та сприяння широкому застосуванню практики Європейського суду з прав людини в адміністративній, правовій та судовій сферах України.