Олексій Співак взяв участь у семінарі «Способи захисту бізнесу від неправомірних дій правоохоронних і контролюючих органів»

25липня 2014

Олексій Співак, адвокат АО «КМ Партнери», виступив з доповіддю на семінарі «Способи захисту бізнесу від неправомірних дій правоохоронних і контролюючих органів», що відбувся 25 липня 2014 р. Організатором семінару виступив освітній бізнес-центр «Marmaer».

Основна увага на семінарі була приділена практичним питанням способів захисту бізнесу від неправомірних дій правоохоронних і контролюючих органів під час перевірок. Зокрема, на семінарі було надано низку практичних порад та рекомендацій щодо дій посадових осіб та співробітників підприємств при проведенні податкових перевірок, виїмки документів, обшуках тощо.

Доповідь Олексія Співака була присвячена питанню створення Державної фіскальної служби та Служби фінансових розслідувань, а також ризикам притягнення до відповідальності посадових осіб за наслідками податкових перевірок. У своїй доповіді експерт наголосив на змінах та нововведеннях, що очікуються у зв’язку з утворенням даних органів та на відповідних ризиках для бізнесу у площині притягнення до відповідальності за злочини, кваліфіковані як «ухилення від сплати податків».

icon_filetype_PDF-1 завантажити презентацію Олексія Співака (743 Kb)