Видання “Податковий спір чи злочин?”

13 листопада 2015

krSpirВашій увазі пропонується видання “Податковий спір чи злочин?”, підготовлене адвокатами АО “КМ Партнери”.

Наслідком набрання чинності новим Кримінальним процесуальним кодексом України стало значне збільшення тиску на платників податків з боку правоохоронних органів.  Зокрема,  протягом 2013 року значно зростає кількість спорів з податковими органами за наслідками податкових донарахувань, у більшості з яких були відкриті кримінальні провадження проти службових осіб платників податків за ознаками злочинів кваліфікованих як ухилення від сплати податків, службове підроблення, службова недбалість та інші.

Посилення тиску на платників податків також закріпила  новація КПК України щодо обов’язкової реєстрації усіх кримінальних правопорушень в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Відтепер будь-яка податкова перевірка із нарахуванням податкових зобов’язань на значну суму  може  закінчитися кримінальним провадженням щодо посадових осіб платників податків.

Враховуючи вищезазначені тенденції, колектив АО “КМ Партнери” підготував видання “Податковий спір чи злочин”, в якому розглядаються можливі ризики притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб платників податків. Зокрема, у виданні проаналізовано основні ознаки складів правопорушень, що можуть бути кваліфіковані як “ухилення від сплати податків” згідно із статтею 212 Кримінального кодексу України та інших альтернативних кваліфікацій, а також описано основні стадії кримінального провадження за новим кримінальним процесуальним законодавством.

icon_filetype_PDF-1 детальніше про видання

Друковану версію видання можна замовити в офісі АО “КМ Партнери”. Вартість одного примірника складає 50 грн.

Для замовлення надішліть запит із зазначенням кількості примірників на admin@wts.ua. або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

Оплачені примірники можна отримати поштою або забрати в офісі АО “КМ Партнери”. Звертаємо Вашу увагу, що поштова доставка видання оплачується за рахунок одержувача.